Неділя, 22.09.2019, 02:22
Новини Листи та оголошення План роботи Структура НМЦ Каталог матеріалів Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Меню сайту
Предметні сайти

Фізика та астрономія

Математика

Хімія

Інформатика

Біологія

Для отображения Облака ссылок
необходим
Adobe Flash Player 9
или выше.


Головна » 2017 » Листопад » 29 » Відбулась  І Міжнародна науково-практична конференція «Модернізація змісту освіти в контексті політкультурного середовища»
16:26
Відбулась  І Міжнародна науково-практична конференція «Модернізація змісту освіти в контексті політкультурного середовища»

23-24 листопада 2017 року  за ініціативою Департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради полтавської області та Кременчуцького міського науково-методичного центру на базі спеціалізованої школи № 10 з поглибленим вивченням англійської мови відбулась  І Міжнародна науково-практична конференція «Модернізація змісту освіти в контексті політкультурного середовища». Участь у офіційному відкритті заходу взяли міський голова Віталій Малецький, директор  департаменту освіти  виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, доктор філософських наук Геннадій Москалик, дійсний член  Національної академії педагогічних наук України, ректор Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського, доктор технічних наук, професор Михайло Загірняк, перший проректор Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського Володимир Нікіфоров, представники департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, освітянських закладів.

Науково-практична конференція проводиться з  метою аналізу  можливостей створення політкультурного середовища навчальних закладів України,  удосконалення наукового забезпечення інноваційних процесів в освіті, обговорення стану, проблем розвитку та кадрового забезпечення євроінтеграційних перспектив модернізації змісту освіти.

Виступаючи на відкритті науково-практичної конференції,  міський голова Віталій Малецький зазначив, що Кременчук –  велике промислове місто, тому навчальний процес має бути зорієнтованим на більш глибоке вивчення технічних дисциплін. Для  цього необхідно вкладати ресурси в освіту, технічну модернізацію навчальних закладів, збільшення мотивації працівників. Віталій Малецький зазначив, що процес модернізації кременчуцьких шкіл вже розпочато, в наступному році його будуть продовжувати.

Підкреслив керівник міста також і вагому роль у підготовці кваліфікованих фахівців для промислових підприємств міста  вищих навчальних закладів. Він відзначив вагомий вклад Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського в підготовку високопрофесійних кадрів для всієї Полтавщини.

Директор  департаменту освіти  виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, доктор філософських наук Геннадій Москалик розповів, що наразі в Україні проходить реформування освіти.  Відповідно до нового закону «Про освіту» всі навчальні заклади буде реформовано в ліцеї та гімназії, але це не просто зміна назви навчального закладу - йдеться про більш глибокі зміни у підходах до навчання дітей, орієнтацію на потреби учнів, вибору дисциплін, гостро стоїть питання інклюзивного навчання тощо.

Участь у конференції взяли вітчизняні та зарубіжні викладачі, дослідники, студенти, аспіранти, здобувачі, педагогічні працівники та такі наукові та навчальні установи: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ,  ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ МИХАЙЛА ОСТРОГРАДСЬКОГО, ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ м. БИДГОЩ (ПОЛЬЩА), УНІВЕРСИТЕТ МАТЕЯ БЕЛА (СЛОВАЧЧИНА), ІНСТИТУТ ТЕХНОЛОГІЙ І БІЗНЕСУ (ЧЕХІЯ), ЛАНЬЧЖОУСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ШЛЯХІВ СПОЛУЧЕННЯ (КИТАЙСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА), КАРАГАНДИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (КАЗАХСТАН).

Наукова дискусія та обмін досвідом відбулася за такими тематичними напрямками:

1. Філософсько-соціологічні аспекти формування та історичне підґрунтя полікультурного середовища України.

2. Сучасна парадигма створення полікультурного середовища навчального закладу.

3. Професійна підготовка майбутніх вчителів та підвищення кваліфікації педагогів до взаємодії суб'єктів освітнього процесу в умовах полікультурного середовища України.

4. Економічні та соціально – політичні вимоги суспільства до вдосконалення полікультурної мовної освіти в Україні.

5. Інтеграція змісту освіти під час викладання природничо – математичних дисциплін.

6. Методи полікультурної освіти дітей у навчально-виховному процесі дошкільного навчального закладу та початковоїшколи.

7. Виховання громадянина полікультурногосередовища засобами фізичної культури, позакласної та позашкільної роботи.

8. Формування психологічної компетентності учасників навчально – виховного процесу як необхідної складової полікультурної особистості.

9. Естетичне виховання школярів в полікультурному середовищі України.

Директор КМНМЦ                                           О.М. Никифоренко

      

   

 

 

 

 

Переглядів: 363 | Додав: katyaver
КОНФЕРЕНЦІЯ
Міжнародна науково-практична інтернет-конференція


2 Міжнародна науково – практична конференція
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Гаряча лінія
Національна дитяча гарча лінія Національна гарча лінія
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019Конструктор сайтів - uCoz