Субота, 25.11.2017, 06:33
Новини Листи та оголошення План роботи Структура НМЦ Каталог матеріалів Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Меню сайту
Предметні сайти

Фізика та астрономія

Математика

Хімія

Інформатика

Біологія

Для отображения Облака ссылок
необходим
Adobe Flash Player 9
или выше.

Головна » Архів матеріалів

22 вересня 2017 року на базі ЗОШ №20 (директор НИКИФОРЕНКО В.М.) було підготовлено  виїзний майстер – клас для вчителів географії міста, вчителем Лєлєковою Оленою Леонідівною  на тему «Туристично- рекреаційні ресурси Полтавської області на прикладі річки Дніпро в межах міста Кременчука». Під час заходу вчителі географії наглядно побачили  туристично - рекреаційні ресурси річки Дніпра в межах нашого міста. Ознайомились з ТОП – 15 Кременчука (об’єкти природної, історичної та культурної спадщини правого і лівого берегів Дніпра).

Методист КМНМЦ                                                         Л.І Степкова

    

   

Просмотров: 57 | Добавил: katyaver | Дата: 26.09.2017

22 вересня 2017 року на базі КНВК №5 (директор Оксаніченко С.О.) відбулося перше засідання Школи молодого вчителя англійської мови. Молоді спеціалісти ЗНЗ №№ 9, 11, 20, 22, 23, 25 ознайомилися з планом роботи, основними завданнями школи, елементами хiлiнг-терапiї (уч. Калантаєвська О.М.), проектною технологією (уч. Крупа А.В.), ефективними прийомами для введення в іншомовну атмосферу на початку уроку, методичними рекомендаціями щодо вивчення англійської мови за оновленими програмами.

Методист КМНМЦ                           Т.І. Горбань

    

 

Просмотров: 37 | Добавил: katyaver | Дата: 26.09.2017

Prometheus запустив курси підготовки до ЗНО

Міністерство освіти і науки спільно з платформою масових відкритих онлайн-курсів Prometheus представляють повний цикл безкоштовних онлайн-курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та історії України.

Вони мають допомогти учням закріпити набуті шкільні знання, дізнатись нове у цікавій та доступній формі, пройти тестування й потренуватись перед ЗНО. Всі курси відповідають державній програмі зовнішнього незалежного оцінювання та містять необхідні матеріали, які доступні для всіх, незалежно від соціального статусу, фінансових можливостей, територіального розміщення. Насамперед, курси орієнтовані на учнів і випускників, які проживають на тимчасово окупованій території Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей і не мають змоги самостійно підготуватися до ЗНО.

Курси стануть у пригоді також учням 7-10 класів, які опановують сучасну програму з Української мови та літератури, Історії України та Математики, викладачам для використання у «змішаному форматі» під час занять, батькам, які бажають разом із дітьми поновити знання.

«Під час підготовки цих курсів ми, передусім, орієнтувалися на тих, хто з об'єктивних причин не має доступу до якісної освіти, а значить отримує менше можливостей підготуватись до складання ЗНО. Йдеться про дітей з окупованих та непідконтрольних територій, школярів, що навчаються на екстернаті, а також учнів з сільської місцевості. Однак, без сумніву, вони будуть корисними і цікавими для всіх, хто займається підготовкою до тестування», – зазначила міністр освіти Лілія Гриневич

Додаткова інформація - http://osvita.ua/test/57407

Методист КМНМЦ Л.І.Степкова
Просмотров: 61 | Добавил: iust7305 | Дата: 22.09.2017

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

Відповідно до наказу, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.

До 30 квітня 2018 року зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 22 травня до 13 червня. Тестування з математики відбудеться 22 травня, української мови і літератури – 24 травня, іспанської, німецької, французької мов – 29 травня, англійської мови – 1 червня, біології – 4 червня, історії України – 6 червня, географії – 8 червня, фізики – 11 червня, хімії – 13 червня.

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 21 травня 2018 року.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 21 червня 2018 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть оголошені до 15 червня, з історії України, географії, фізики, хімії – до 21 червня.
За матеріалами УЦОЯО
Просмотров: 31 | Добавил: iust7305 | Дата: 22.09.2017

20 вересня 2017 року на базі КМНМЦ відбулося засідання Школи молодого вихователя групи продовженого дня. Молоді спеціалісти ознайомилися із загальними питаннями з організації навчально-виховної роботи в групі продовженого дня; нормативно-правовою базою вихователя ГПД; методичними рекомендаціями щодо проведення виховних заходів та спортивно-оздоровчих занять.

Методист КМНМЦ                         А.С.Яковенко

Просмотров: 38 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 22.09.2017

19.09.2017 на базі Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (директор Яшина Л.В.) відбулось засідання творчої групи вчителів історії з проблеми «Історичні джерела в арсеналі дидактичних засобів учителя» (керівник Португальська О.В.) та за участю вчителя історії Яковенко Л.А. (завідувачка музейної кімнати).

         Методист КМНМЦ                                   Е.Ю. Левітіна

   

Просмотров: 56 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 20.09.2017

Вже восьмий рік поспіль на території парку Миру  (директор Добрунов В.В.) розпочало роботу «Автомістечко». Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за сприянням міської влади, департаменту патрульної поліції міста, комунального підприємства «парк Миру» організував навчання учнів правилам дорожнього руху, з закріпленням теоретичних знань на практиці, а саме кожен учень відчув себе учасником дорожнього руху в якості  пішохода так  водія.

Методист КМНМЦ                                                 Л.І.Степкова

   

   

Просмотров: 21 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 19.09.2017

15 вересня 2017 року на базі ЗОШ №1 (директор Яшина Л.В.) відбулося засідання творчої групи вчителів   музичного мистецтва та мистецтва ЗНЗ м. Кременчука (керівник Лашина О.М.) «Використання мультимедійних технологій на уроках музичного мистецтва. Створення ППЗ для уроків «Мистецтво» в 9 класі за новим Держстандартом»

Методист КМНМЦ                                            Т.Л.Доброгаєва

   

Просмотров: 38 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 18.09.2017

14.09.2017р. на базі Кременчуцької ЗОШ №1 (директор Яшина Л.В.) відбулось засідання Школи професійної адаптації для працівників психологічної служби ЗНЗ на тему «Психолого-педагогічний супровід адаптації учнів 1-х, 5-х класів до нових умов навчання». Новопризначені практичні психологи та соціальні педагоги відвідали заняття для учнів 5-го класу «Місто доброти», яке провела Андрейко Ольга Анатоліївна, практичний психолог вищої кваліфікаційної категорії Кременчуцької ЗОШ №1, познайомились з методичними рекомендаціями, щодо соціально-психологічного супроводу адаптації учнів до нових умов навчання.

Методист ЦПС КМНМЦ                                                      Л.В.Зюман

   

Просмотров: 29 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 15.09.2017

12.09.2017  на базі музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» (єврейський культурно-бізнесовий центр «Менора» м. Дніпро директор Ігор Щупак) відбувся семінар учителів історії з проблеми «Голокост в Україні» за участю Ігора Щупака, кандидата історичних наук, директора Українського інституту вивчення Голокосту, директора музею  «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», докторанта Запорізького національного університету, Ірини Піскарьової, керівника освітнього відділу Українського інституту вивчення Голокосту, Дениса  Шаталова, кандидата історичних наук, заступника керівника науково-музейного відділу Українського інституту вивчення Голокосту.

     Учителі історії отримали потрібну та цікаву для роботи інформацію.

            Методист КМНМЦ                                          Е.Ю. Левітіна

   

     

 

Просмотров: 32 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 13.09.2017

« 1 2 3 4 5 6 ... 49 50 »
КОНФЕРЕНЦІЯ
1 Міжнародна науково – практична конференція
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Гаряча лінія
Національна дитяча гарча лінія Національна гарча лінія
Архів записів
Copyright MyCorp © 2017Конструктор сайтів - uCoz