Понеділок, 10.12.2018, 13:50
Новини Листи та оголошення План роботи Структура НМЦ Каталог матеріалів Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Меню сайту
Предметні сайти

Фізика та астрономія

Математика

Хімія

Інформатика

Біологія

Для отображения Облака ссылок
необходим
Adobe Flash Player 9
или выше.


Головна » Архів матеріалів

18.10.2018 року на базі Кременчуцької ЗОШ І-ІІІ  №12 директор (Івановський С.В.) ступенів відбулось засідання творчої групи "Робота працівників психологічної служби ЗЗСО в умовах інклюзивного навчання". Напрацюваннями педагогічного колективу з теми "Формування сприятливого клімату в класах з інклюзивною формою навчання"поділився Івановський С.В., директор Кременчуцької ЗОШ №12. Систему роботи по формуванню сприятливого психологічного клімату в закладі в якому навчаються діти з особливими освітніми потребами представила Левченко В.В., практичний психолог, соціальний педагог Кременчуцької ЗОШ №12. Учасники засідання під час круглого столу обговорили конфлікти інтересів в інклюзивному класі та шляхи їх вирішення, обмінялись власним досвідом роботи по формуванню сприятливого психологічного клімату в навчальному закладі.

Методист КМНМЦ                                Л.В.Зюман

   

Просмотров: 20 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 29.10.2018

     Згідно плану творчої групи заступників директорів шкіл «Інноваційний стиль діяльності заступника директора навчального закладу в умовах НУШ» 24 жовтня 2018 р. відбулося виїзне засідання  творчої групи  в Решетилівському районі.

            Наша зустріч з працівниками Решетилівського методичного кабінету, директорами шкіл та їх заступниками відбулася у формі «круглого столу» в надзвичайно теплій, дружній та конструктивній атмосфері.

Зі словами привітання до членів нашої групи звернулися начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської районної державної адміністрації Зінченко В.Г. та завідувачка  Решетилівським районним методичним кабінетом Костогриз А.М. У відповідь з  вітальним словом звернулася до всіх присутніх директор КМНМЦ Никифоренко О.М., яка ознайомила з історією організації та роботою творчої групи заступників директорів м.Кременчука, представила членів групи, презентувала напрацювання творчої групи за декілька років її існування та плани на цей навчальний рік.

            Члени творчої групи Кійло О.І., Довга О.Ю., Іванова М.І. досить цікаво  професійно, спираючись на власний досвід роботи у своїх виступах зосередили основну увагу на підвищення ІКТ – компетентності  всіх учасників навчально-виховного процесу. Йшлося і про електронний конструктор аналізу уроків, і про якісне впровадження технологій моніторингових досліджень, і про WEB – сервіс Padlet як засіб підвищення ефективності методичної роботи.

            Своїми надзвичайно цікавими напрацюваннями та успіхами у сфері екологічної освіти поділилися з нами директори  шкіл Решетилівського району.

По закі ... Читати далі »

Просмотров: 63 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 26.10.2018

24 жовтня 2018 року на базі ЗОШ №12 (директор Івановський С.В.) відбувся міський семінар учителів німецької мови «Сучасний урок німецької мови в парадигмі компетентнісної освіти». Учасники семінару ознайомились з ефективними засобами візуалізації (дудлінг, скрайбінг) для розвитку креативного мислення і ключових компетентностей учнів (учитель Лактіонова Ж.В.), сучасними прийомами реалізації компетентнісно-орієнтованого підходу на уроках німецької мови (керівник Кременчуцького товариства німців «Відерґебурт» Вельбицька С.В.).

Методист КМНМЦ                                   Т.І.Горбань

   

Просмотров: 26 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 26.10.2018

23 жовтня 2018 року в музеї Рерихів пройшло засідання №1 Лабораторії гуманної педагогіки з теми «Втілення ідей гуманної педагогіки Василя Олександровича Сухомлинського в Нову українську школу».

Методист КМНМЦ                                   А.С.Яковенко

   

Просмотров: 44 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 24.10.2018

За ініціативою Кременчуцького міського науково-методичного центру 18 жовтня 2018 року у Кременчуцькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» №30 імені Н.М. Шевченко (директор Шиян О.М.) пройшов семінар-тренінг для заступників директорів з навчально-виховної роботи, які координують роботу початкової школи, з теми «Інноваційні практики в Новій українській школі». Учасники ознайомились з досвідом роботи пілотних 2-х класів НУШ у Всеукраїнському експерименті «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової  освіти» (заступник директора з НВР КНВК №30 Цюпка Ю.Г.).  Відкриті уроки провели вчителі 2-х пілотних класів НУШ Білецька В.А., Вітко М.А.. Майстер-класи 1-х класів НУШ провели учителі Зубарєва М.В., Трофімова О. М.. Фрагменти уроків англійської мови у 2-х пілотних класах НУШ провели учителі Шевченко Я.В., Балан С. В.. Учасники семінару-тренінгу відвідали «Методичний коучинг «Нова українська школа, реалізація ідей іншомовної освіти у практиці початкового навчання»» (Горбань Т.І., методист КМНМЦ). Методичні акценти за підсумками проведених відкритих уроків розставила заступник директора з НВР КНВК №30 Цюпка Ю.Г. Заступники директорів взяли участь у діловій грі «Перемогти своїх драконів»» (Сирота Л.В., завідувачка  ЦПС  КМНМЦ), тренінгу «Classroom Management (управління класом)»  (Цюпка Ю. Г., заступник директора з НВР КНВК №30), «Гра по-новому. Навчання по-іншому»  (Яковенко А.С., методист КМНМЦ). За підсумками прийнято рекомендації семінару-тренінгу (Никифоренко О.М., директор КМНМЦ).

... Читати далі »

Просмотров: 67 | Добавил: katyaver | Дата: 23.10.2018

   13 жовтня Новокочубеївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівського району зустрічала гостей - учнів Кременчуцького НВК №4 та Полтавської гімназії №17, учасників турніру «Математичний олімп» . Турнір складався з « Математичного Занзібару» та математичного квесту.
По завершенню Занзібару відвідали музей школи , познайомилися з її історією та традиціями..
І на завершення козацькі забави, підведення підсумків, нагородження, подарунки та справжня козацька каша…
Отримавши позитивні емоції, яскраві враження. задоволення від розв’язування цікавих задач та спілкування з однолітками, заряд бадьорості та здоров’я, дякуючи господарям за теплу зустріч, діти щасливі повернулися додому.

              Методист   КМНМЦ                                       Т.М.Кравчук

   

   

Просмотров: 38 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 16.10.2018

10 жовтня 2018 року на базі Кременчуцької міської художньої галереї (директор Бойко О.О.) відбулося засідання міської творчої групи вчителів образотворчого мистецтва, мистецтва та художньої культури «Роль народної творчості та декоративно-прикладного мистецтва у естетичному розвитку учнів.»

  Методист КМНМЦ                                           Т.Л.Доброгаєва

   

Просмотров: 25 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 16.10.2018

4 жовтня 2018 року на базі КНВК №30 (директор Шиян О.М.) відбулось засідання творчої групи вчителів географії  «Від креативного вчителя до успішного учня» під керівництвом вчителя географії РОХНО Тетяни Миколаївни.

Методист КМНМЦ                                                    Л.І. Степкова .

   

   

Просмотров: 42 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 08.10.2018

3 жовтня 2018 року на базі КНВК №4 (директор Михайлик Л.В.) відбулося перше засідання міської творчої групи «Проектна діяльність на уроках англійської мови» (керівник Медвєдєва В.В.) за участю волонтера Корпусу Миру США Лілі Бівінгз. Учителі ЗЗСО №№ 3, 4, 5, 10, 12, 20, 21 спланували розробити технологічну карту проекту «Національні свята США» для 10 класу за новою програмою, підготувати плани-конспекти уроків для першого класу (за підручником “Quick Minds”), які б містили роботу над проектом на уроці англійської мови.

Методист КМНМЦ                         Т.Горбань

   

Просмотров: 27 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 08.10.2018

02.10.2018 відбувся виїзний семінар учителів історії до  Опішні з теми «Археологічні пам’ятки – методологія та методика археологічних досліджень». Учасники семінару відвідали  державну спеціалізовану художню школу-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського, Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, майстер-класи (самостійна робота за гончарним кругом, ліплення й малювання глиняних виробів). Ухналь О.М., заступник директора з навчально-виховної роботи КНВК №2 розповіла про учнів міста Кременчука – учасників ІІ Міжнародної літньої практики з археологічної керамології в Опішному.

             Методист КМНМЦ          Е.Ю. Левітіна

   

Просмотров: 75 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 03.10.2018

« 1 2 3 4 5 ... 63 64 »
КОНФЕРЕНЦІЯ
1 Міжнародна науково – практична конференція
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Гаряча лінія
Національна дитяча гарча лінія Національна гарча лінія
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018Конструктор сайтів - uCoz