Субота, 23.09.2017, 14:07
Новини Листи та оголошення План роботи Структура НМЦ Каталог матеріалів Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Меню сайту
Предметні сайти

Фізика та астрономія

Математика

Хімія

Інформатика

Біологія

Для отображения Облака ссылок
необходим
Adobe Flash Player 9
или выше.

Головна » Архів матеріалів

Вітаємо!   29 травня 2017 року в приміщенні обласної держадміністрації  відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та призерів IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Загалом подарунки та грошові нагороди отримали 40 учнів Полтавщини (завдяки дії обласної програми «Опікуємося освітою» на 2017-2020 роки).

Серед найрозумніших учнів, які відстоювали честь Полтавщини на Всеукраїнському рівні, п’ятеро – учні шкіл нашого міста:

-Данилейко Кирило, учень 10 класу ліцею №4, І місце з хімії (вчитель Джавахішвілі С.Г.);

-Кіндра Максим, учень 9 класу ліцею №4, ІІ місце з хімії (вчитель Джавахішвілі С.Г.);

-Дубовик Владислав, учень 11 класу ліцею №4, ІІ місце з екології (вчитель Кожева С.І.);

-Краплина Володимир, учень 8 класу гімназії №5, ІІІ місце з хімії (вчитель Ковтун В.М.);

-Івко Антон, учень 9 класу ліцею №4, ІІІ місце з географії (вчитель Криштафович Л.Г.).

На урочисту церемонію нагородження  запрошений був також Джавахішвілі Сергій Георгійович, учитель хімії та заступник директора ліцею №4, учні якого уже декілька років здобувають перемогу на Всеукраїнському рівні.

         Юним зірочкам та їх наставникам на шляху перемог та високих результатів бажаємо  нових звершень!!!

               Директор КМНМЦ                       О.М.НИКИФОРЕНКО

... Читати далі »

Просмотров: 94 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 31.05.2017

Вітаємо! Учениця 10 класу Кременчуцького ліцею інформаційних технологій імені Н.М.Шевченко Степкова Марія (науковий керівник учитель історії Кууск О.Є.) стала лауреатом ХVІІ Міжнародного конкурсу учнівських робіт "Історія і уроки Голокосту" ім. І.Б. Медвинського, організований Українським центром вивчення історії Голокосту, який відбувався з З 19 по 21 травня 2017 р. у Пущі-Водиці. Учасників привітали директор Центру та голова журі Анатолій Подольський, а також Надзвичайний і Повноважений Посол  Ізраїля в Україні Е.Білоцерковський. 
В фінал вийшло 64 учасники з 14 областей України, а також представники Республіки Білорусь і Молдови.

Директор КМНМЦ                                  О.М.Никифоренко

   

Просмотров: 67 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 25.05.2017

16 травня 2017 року на базі Кременчуцького ліцею інформаційних технологій №30 імені Н.М.Шевченко (директор Шиян О.М). відбувся майстер – клас учителя музичного мистецтва Філіпас Т.О. «Використання музично - ритмічних вправ та музично - дидактичних ігор для розвитку почуття ритму в учнів на уроках музичного мистецтва».
На майстер – клас був запрошений директор Міського палацу культури Ситнік С.М., який продемонстрував учителям музичного мистецтва ЗНЗ гру на старовинній колісній лірі та на осучасненій лірі.

Методист КМНМЦ                                                      Т.Л..Доброгаєва

    

Просмотров: 78 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 18.05.2017

Вітаємо!  Учениця 10-А класу Кременчуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №10 з поглибленим вивченням англійської мови Уйманова Василина (учитель Яременко М.В.) стала переможницею міжнародного конкурсу програми FLEX «Програми обміну майбутніх лідерів», успішно пройшовши всі три етапи. Наступний 2017-2018 навчальний рік дівчина розпочне в Кемберлендській школі міста Фармвіль (штат Вірджинія, США).

Бажаємо Василині нових перемог, насичених вражень, незабутнього спілкування англійською в Сполучених Штатах!

Директор КМНМЦ                                            О.М. НИКИФОРЕНКО.

Просмотров: 75 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 17.05.2017

16 травня 2017 року в Кременчуцькому  педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка відбулася зустріч учителів початкових класів з Онопрієнко Оксаною Володимирівною , завідувачкою відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, за темою «Нова українська школа: реалізація ідеї інтеграції в практиці початкового навчання».

Методист КМНМЦ                                   А.С.Яковенко

   

Просмотров: 114 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 17.05.2017

  Вітаємо! Переможців обласної виставки – конкурсу декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва « Знай і люби свій рідний край» серед вихованців позашкільних навчальних закладів. Дипломи І ступеня розділу « Графіка» нагороджено:

Глушко Анастасію – вихованку гуртка виготовлення сувенірівКременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради (керівник Литвиненко Катерина Володимирівна);

Зелену Анастасію – вихованку зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Барви» комунального позашкільного навчального закладу «Об'єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» міста Кременчука (керівник Каратаєва Тетяна Миколаївна).

Директор КМНМЦ                                       О.М.Никифоренко

Просмотров: 85 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 15.05.2017

 Вітаємо! Директора колегіума № 25 (Москалик Т.О.) та педагогічний колектив з перемогою в обласному огляді-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах області (ІІ місце).

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, чистого неба, миру. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Директор КМНМЦ                                                О.М.Никифоренко

Просмотров: 58 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 15.05.2017

12 травня 2017 року на базі Кременчуцького колегіуму  №25     (директор Москалик Т.О.) відбулася презентація «Освітній проект «Фінансова грамотність» в Україні досвід та пеперспективи», метою якої було ознайомлення з курсом «Фінансова  грамотність» для учнів 2-10 класів,  навчально-методичними  матеріалами та  інтерактивним електронним посібником «Фінансова грамотність» для учнів 10-х класів.

Презентацію проводила Нагайчук Неля Григорівна, кандидат економічних наук, доцент, декан економічного факультету Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ "Університет банківської справи".

Головна мета вивчення курсу – навчити молоду людину правильно розпоряджатися власними фінансами, планувати свій особистий бюджет і захищатися від ризиків, приймати зважені та вірні фінансові рішення щодо:

можливостей розширення джерел власних доходів; планування і коригування власних видатків; формування особистих фінансових резервів і здійснення заощаджень; використання кредитних ресурсів і здійснення власних інвестицій.

Шабановою Оленою Вікторівною, кандидатом економічних наук, доцентом кафедри фінансів і банківської справи Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ "Університет банківської справи" та Харченком Анатолієм Миколайовичем, кандидатом економічних наук, доцентом кафедри фінансів і банківської справи Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ "Університет банківської справи для учнів Кременчуцького колегіуму №25 (директор Москалик Т.О.) та Кременчуцької  ЗОШ №3 (директор  Куліш Н.М.) проведені інтерактивні заняття з  курсу «Фінансова грамотність», орієнтовані на вироблення практичних умінь, навичок і компетенцій.

Методист КМНМЦ             &nb ... Читати далі »

Просмотров: 106 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 15.05.2017

11.05.2017 відбувся виїзний семінар завідуючих дошкільних навчальних закладів з питання обміну педагогічним досвідом роботи з теми "Художньо-естетична, музична, театральна, літературна діяльність дітей в дошкільному навчальному закладі".

Завідуючі ДНЗ нашого міста ознайомились з досвідом роботи ДНЗ №70, 52, 47 м. Кропивницький, були присутні на святковому заключному концерті фестивалю дитячої творчості серед вихованців дошкільних закладів "Маленькі зірочки", який відбувся в Обласній філармонії, здійснили літературно-мистецьку екскурсію до Кіровоградського академічного обласного музично-траматичного театру ім. М.Л. Кропивницького та до міського Коваліського парку. 

Методист КМНМЦ                                      В.Д. Савченко

    

Просмотров: 73 | Добавил: katyaver | Дата: 13.05.2017

5 травня 2017 року на базі Кременчуцького ліцею №4 (директор Михайлик Л.В.) відбулося засідання педагогічної майстерні вчителя ліцею №4 Романової І.М. з проблеми «Метод проектів як засіб оптимізації процесу навчання у початковій школі».

Методист КМНМЦ                                            А.С.Яковенко

   

Просмотров: 100 | Добавил: valya_lebedeva_2015 | Дата: 10.05.2017

« 1 2 3 4 ... 46 47 »
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Гаряча лінія
Національна дитяча гарча лінія Національна гарча лінія
Архів записів
Copyright MyCorp © 2017Конструктор сайтів - uCoz