П'ятниця, 03.07.2020, 23:51
Новини Листи та оголошення План роботи Структура НМЦ Каталог матеріалів Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Меню сайту
Предметні сайти

Фізика та астрономія

Математика

Хімія

Інформатика

Біологія

Для отображения Облака ссылок
необходим
Adobe Flash Player 9
или выше.


 

КУРС "Фінансова грамотність"    https://imzo.gov.ua/kurs-finansova-gramotnist/normativno-pravove-zabezpechennya/

2 клас «Фінансова абетка», де дотримуючись алфавіту, учні ознайомлюються у цікавій формі з окремими економічними категоріями, наприклад: «багатство», «гроші», «банк», «реклама», «ринок», «товар» тощо.

3 клас «Фінансова арифметика»

Змістові фінансові та економічні задачі дозволять учням закріпити знання з математики (додавання, віднімання, множення, ділення, робота з великими числами тощо), розв’язування прикладів і задач з елементами фінансових розрахунків (прибуток, витрати збитки, доходи, заробітна плата, сімейний бюджет, планування витрат, планування заощаджень тощо) сприятиме формуванню в школярів фінансової компетентності.

4 клас «Фінансова поведінка»

Курс з’ясує місце економіки та фінансів у системі суспільного виховання та забезпечить формування громадянської соціальної та загальнокультурної компетентностей учнів на основі засвоєння ними базових фінансових знань та відпрацювання практичних навичок фінансової і споживчої культури.

Викладання курсів предмета «Фінансова грамотність» в основній школі пропонується за програмами, розрахованими на 17 та 35 годин, схваленими для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з економіки Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, що підготовлені авторським колективом у складі
О.В. Ткаченко, А.І.Довгань, О.В. Часнікова, О.Б. Рябова, З.Я. Лапішко та ін. за загальною редакцією доктора економічних наук професора
Т.С. Смовженко.

5 клас «Родинні фінанси» (лист Інституту інноваційних технологій змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 29.05.2015
№ 14.1/12-Г-328).

Курс сприяє ознайомленню учнів з основами управління родинними та власними фінансами; сформує навички раціонального використання фінансових ресурсів родини.

6 клас «Фінансово-грамотний споживач» (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 29.05.2015 № 14.1/12-Г-329).

Вивчення курсу допоможе учням здобути основи споживчих знань як діяльності, спрямованої на придбання, споживання і розпорядження благами, включаючи прийняття рішень у сфері фінансових послуг.

7 клас «Фінансова культура» (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 29.05.2015
№ 14.1/12-Г-330).

При вивченні курсу учні оволодіють фінансовою культурою, що дасть змогу кожній молодій людині управляти і розпоряджатися грошима, раціонально планувати своє майбутнє і в такий спосіб створювати матеріальну базу для розвитку нашого суспільства у майбутньому в умовах глобалізації економіки.

8 клас «Прикладні фінанси» (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 29.05.2015
№ 14.1/12-Г-331).

Курс, у ході вивчення якого учні зможуть здобути достатній рівень життєвої компетентності у сфері економічних і фінансових відносин на рівні держави, родини та окремої людини.

9 клас «Економіка & фінанси» – курс з найбільшим економічним та прикладним змістом (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 29.05.2015 № 14.1/12-Г-332).

Метою курсу є підвищення рівня фінансової та економічної грамотності учнів, ознайомлення з особливостями функціонування фінансової системи в ринкових умовах, формування раціонального способу мислення, орієнтованого на добробут.

У старшій школі курс «Фінансова грамотність» пропонується викладати у 10-х класах у межах варіативної складової змісту освіти. Навчальна програма цього курсу розрахована на повний академічний рік
(2 семестри) відповідно 35 і 105 годин та складається з 4 блоків: «Введення до власних фінансів», «Заощадження та інвестування», «Запозичення», «Страхування та власний бюджет».

 
 

Програмне забезпечення у основній і початковій школі   https://imzo.gov.ua/kurs-finansova-gramotnist/programne-zabezpechennya-u-osnovniy-i-pochatkoviy-shkoli/

 

 
 
Інтернет на допомогу  вчителю економіки
http://ekonomschool.ucoz.ru/ - методичне обєднання вчителів економіки
http://dliavseh.at.ua/load/psikhologu/ekonomika/6 - розробки уроків
http://kramarchuk.com.ua - персональний сайт вчителя економіки та географії Крамарчук В.І. Матеріали до уроків географії та економіки в школі для вчителів та учнів 
 
http://www.testland.ru/default.asp?Id=341&Tid=0 – море тестов Тестоландия 
http://dic.academic.ru/library.nsf/econ_dict/ - экономический словарь 
http://danur-w.narod.ru/econ01/page13.html - экономические законы 
http://danur-w.narod.ru/econ01/page47.html -экономические функции государства / 
http://www.portalus.ru/ - Всероссийская виртуальная энциклопедия. 
http://danur-w.narod.ru/ekzam/ege.html - готовимся к олимпиаде, ЕГЭ по обществу (понятия) / Обществознание в школе 
http://www.portalus.ru/ - Всероссийская виртуальная энциклопедия. 
http://danur-w.narod.ru/ekzam/ege.html - готовимся к олимпиаде, ЕГЭ по обществу (понятия) / Обществознание в школе 
http://grachev62.narod.ru/hantington/content.htm - Хантингтон «Столкновение цивилизаций» (экономика, демография, цивилизации).
http://skillopedia.ru/category.php?id=692 - интересный ресурс
 
Для професійної майстерності вчителя
Пропозиція (презентація)
 
 
 
 
 
 
КОНФЕРЕНЦІЯ
Міжнародна науково-практична інтернет-конференція


2 Міжнародна науково – практична конференція
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Гаряча лінія
Національна дитяча гарча лінія Національна гарча лінія
Архів записів
Copyright MyCorp © 2020Конструктор сайтів - uCoz