Неділя, 25.08.2019, 09:35
Новини Листи та оголошення План роботи Структура НМЦ Каталог матеріалів Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Меню сайту
Предметні сайти

Фізика та астрономія

Математика

Хімія

Інформатика

Біологія

Для отображения Облака ссылок
необходим
Adobe Flash Player 9
или выше.






Головна » 2013 » Листопад » 11 » Директору школи
17:57
Директору школи

ПЕРЕМОЖЦІ

міського етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

2013-2014 н.р.

 

 

 

5 клас

І місце  - Кохно Анастасія, СШ № 10, 30,5 балів (учитель Тімічева Н.М.)

ІІ місце – Усенко Анастасія, ЗОШ № 23, 26,5 балів (Герасимова І.О.)

ІІ місце – Селезньова Єлизавета, гімназія № 6, 20,5 балів (Сергієнко О.В.)

ІІІ місце – Ожерельєва Діана, ЗОШ № 16, 20 балів (учитель Корецька Н.В.)

 

6 клас

І місце – Захарова  Анна, ЗОШ № 8 , 30,5балів (учитель Шмалько Н.Л.)

 

ІІ місце – Солнишкіна Анастасія, ЗОШ № 31, 30 балів (учитель Зюман С.І.)

ІІ місце – Савєлова Анна, гімназія № 6,  30 балів (учителі Кушнір Ж.М., Плоха В.А.)

ІІІ місце– Федоренко Марія, колегіум № 25, 27 балів (учитель Асєєва Л.М.)

ІІІ місце– Лященко Богдан, СШ № 10, 25 балів (учитель Яцина С.В.)

 

7 клас

І місце- Гомілко Діана, ліцей № 30, 28,5 балів  (учитель Лихо С.Л.)

ІІ місце – Шевченко Лев, колегіум № 25, 27,5 балів (учитель Власенко А.В.) ІІІ місце – Лавренко Катерина, ЗОШ № 16, 20 балів (учитель Троцька В.К.)

ІІІ місце – Орійниченко Дарина, СШ № 7, 19 балів (учитель Вібла Т.І.)

 

8 клас

І місце – Соколова Ірина, гімназія № 5, 27 балів (учитель Яненко С.М.)

ІІ місце – Нагайченко Даря, колегіум № 25, 25 балів (учитель Загорулько О.П.)

ІІІ місце – Сирота Анна, ЗОШ № 31, 22 бали (учитель Гладка В.П.)

ІІІ місце – Дрофа Єсенія, ліцей № 4, 21 бал (учитель Мойса В.М.)

 

9 клас

І місце – Коваленко Діана, колегіум № 25, 35,5 балів (учитель Загорулько О.П.)

ІІ місце – Винокур Богдана, гімназія № 5, 30,5 балів (учитель Калашнікова Н.І.)

ІІІ місце –Бахчєєв Євген, ліцей № 11, 25 балів (учитель Медведенко Н.Г.)

ІІІ місце – Юхно Стефанія, ліцей № 4,  20 балів (учитель Кривенко О.О.)

ІІІ місце – Паламар Софія, ЗОШ № 3, 20 балів  (учитель Винокурова В.М.)

 

10 клас

І місце – Гладка Людмила, гімназія № 6, 36,6 балів (учитель Смирнова В.М.)

ІІ місце – Ярошенко Поліна,гімназія № 5, 19,2 балів  (учительКузьменко І.П.)

ІІІ місце – Бедьо Едера, ліцей № 11, 18 балів (учитель  Мищенко Т.А.)

 

 

11 клас

 

І місце- Питулько Марія, ліцей № 30, 33 бали (учитель Мирошниченко С.М.)

ІІ місце – Ляшко Анжела, СШ № 10, 31 бал  (учитель Скрипник Л.Г.)

ІІ місце – Дяченко Марія, гімназія № 6, 30 балів  (учитель  Сергієнко О.В.)

ІІІ місце – Стешенко Ангеліна, ЗОШ № 20, 25 балів (учитель Крикунова Н.М.)

 

Методист КМНМЦ                                                                Л.В.Бордюг

 

             

 

 

 

Переглядів: 445 | Додав: metodkab | Рейтинг: 0.0/0
КОНФЕРЕНЦІЯ
Міжнародна науково-практична інтернет-конференція


2 Міжнародна науково – практична конференція
Пошук
Календар
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Гаряча лінія
Національна дитяча гарча лінія Національна гарча лінія
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019Конструктор сайтів - uCoz